II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Miłosierdzie Bożę…
  2. ,,Bóg zapłać” za ofiary w Poniedziałek Wielkanocny na uczelnie katolickie
  3. Dzisiaj spotkanie z Rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej o godz. 1100.
  4. Dzisiaj w ramach trwającej peregrynacji – przekazanie ikony MBN Pomocy Borowo i Dzierżążno.
  5. Biuro parafialne czynne w środę i czwartek po Mszy św. o godz. 1700.
  6. Na parafialnej stronie inter. parafiaborowo.pl zdjęcia z Triduum Paschalnego. Patrz aktualności. Jeszcze raz ,,Bóg zapłać” Wszystkim za przygotowanie Ciemnicy, Grobu Pańskiego, dekoracja, kwiaty, procesja rezurekcyjna.
  7. ,,Bóg zapłać” za ofiary duchowe i materialne na rzecz naszej Parafii, również na konto. Konto Parafii: 36 1020 1909 0000 3302 0174 6767.
  8. Peregrynacja ikony M B N Pomocy w Parafii. W Sali im. ks. Witolda wyłożono listy Borowo, Dzierżążno. A takżę lista dodatkowa dla tych którzy chcieli by gościć Maryje. Adres i tel. by można było ustalić termin.

Niech Zmartwychwstały Pan umacnia nas i obdarza swoim miłosierdziem !