XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 06 października 2024 roku

1. Trwa październik, miesiąc różańcowy. W kościele różaniec św. codziennie pół godziny przed Mszą św. Odmawiajmy też różaniec w naszych domach.
  2. Dzisiaj w Przodkowie o godz. 1130 Suma ku czci Matki Boskiej Różańcowej.
  3. ,,Bóg zapłać” Wiernym z Ulicy Kartuskiej (numery nieparzyste), Gapia Góra i dalej w kierunku Kartuz za bardzo solidne posprzątanie kościoła.
  4. W czwartek 1o-go Parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną. Wizytować będzie Bp Diecezjalny ks. Ryszard Kasyna. Program wizytacji … Wizytacja kończy się Eucharystią. Zapraszamy na mszę św. Parafian na godz. 1700 Starszych Dorosłych, młodzież, kandydatów do Bierzmowania, dzieci, w tym komunijne. Ks. Bp poświęci im różańce. Modlitwą garniemy zmarłych Parafian i Dobrodziejów Parafii i Kościoła. Darem obecności dajmy świadectwo żywej wiary wypraszając potrzebne łaski dla naszej Wspólnoty i Rodzin.
  5. Potrzebne są środki na spłatę materiałów i robiciznę za wykonane w ostatnim czasie inwestycje. Do spłaty pozostało 10.800 zł. ,,Bóg zapłać” za złożone dotąd ofiary duchowe i materialne. Można (kto chce) składać je na konto Parafii z dopiskiem ,,Fundusz remontowy” lub w kopertach. Polecamy to niezawodnej ofiarności Parafian. Konto Parafii: 36 1020 1909 0000 3302 0174 6767.
  6. ,,Bóg zapłać” p. Stefanowi Jażdżewskiemu za wyremontowanie schodów prowadzących z plebanii do kościoła.
  7. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i piątek po Mszy św. o godz. 1700.
  8. msza św. w intencji Pielgrzymów na Jasną Górę w przyszłą niedzielę o g. 1100.
  9. dzisiaj w parafiach Dekanatu Kartuskiego zbiera się ofiary na działalność Hospicjum w Kartuzach w ramach corocznej akcji Dwa Światy. Dzisiaj o godz. 1900 w Parafii św. Wojciecha w Kartuzach koncert grupy muzycznej Mocni w Duchu. Zapraszają organizatorzy. Więcej informacji na plakatach.
  10. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski i tradycyjnie zbiórka do puszek na rzecz Fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Parafianom Gościom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !