XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 07 lipca 2024 roku

1. W wakacyjnym czasie pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii i modlitwie.
  2. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Heleny Formela z Borowa, lat 87 z ul. Ukośnej ,,Wieczny odpoczynek…”.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i piątek po Mszy św.
  4. Kto chciałby zabrać ikonę Matki Boskiej w ramach peregrynacji – zakrystia.
  5. ,,Bóg zapłać” za ofiary dzisiejszej niedzieli na cele gospodarczo – remontowe.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Nowy ,,Pielgrzym”.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
                                     Maciej Dułak, st. wolnego, Parafia Chmielno
                       Dominika Kosznicka st. wolnego, Parafia Borowo (II)

Damian Olszewski, st. wolnego, Parafia Borowo
    Kamila Gajewska, st. wolnego, Parafia Miłosierdzia Bożego                                                                                            Gdańsk (I)

8. ,,Bóg zapłać” za ofiary duchowe i materialne na rzecz naszej Parafii, również na konto Parafii: 36 1020 1909 0000 3302 0174 6767.
  9. W dniach 20 – 29 lipca wielki Odpust Sianowski. Szczegółowy program na plakatach umieszczonych w kruchtach kościoła.
  10. Pielgrzymka na Jasną Górę – szczegóły na plakacie przy głównym wejściu. Zachęcamy Wiernych, a szczegółnie młodzież do udziału w pielgrzymce. Facebook: ,,Piesza pielgrzymka na Jasną Górę – grupa Kaszubska”.

Parafianom Gościom Turystom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !