WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12 maja 2024 roku

1. Trwa miesiąc maj. Zawierzmy Maryi ten piękny czas. Zapraszamy na majowe do kościoła i zachęcamy do udziału w nabożeństwach przy kapliczkach…
  2. Od 13 do 18 maja trwają w Kościele ,,Dni modlitw o Ducha Świętego”.
  3. ,,Bóg zapłać” za złożone dzisiaj ofiary, na nasze WSD w Pelpline.
  4. Dzisiaj w Parafii uroczystość I Komunii Świętej o godz. 1100.
  5. Od poniedziałku do piątku Msze św. o godz. 1700(Niebę Mszy św. rano).
  6. Jutro w Ostrzycach o godz. 1100 odpust ku czci Matki Boskiej Fatimskiej.
  7. Biuro parafialne czynne w środę i czwartek po Mszy św. o g. 1700
  8. We wtorek i środę Organomistrz i drugi pan pracowali przy organach. Instrument został podstrojony i wyregulowany. Tylko grać! ,,Bóg zapłać” P. Klejna z Borowa za nocleg.
  9. Może znajdzie się Dobrodziej – Fundator Krzyża. Nasza Wspólnota przeżywać będzie Misje Święte. Takim znakiem i pamiątką Misji byłby Krzyż Misyjny.
  10. Do spłaty obłożonego granitem wejścia bocznego do naszej świątyni pozostało 25 tys. zł. Ofiary można składać: na konto parafialne, w biurze lub w kopertach. W tygodniu zamontowana została poręcz.
  11. Kolekta przyszłej niedzieli na cele gospodarcze – na spłatę schodów do k-ła.
  12. ,,Bóg zapłać” za ofiary duchowe i materialne na rzecz naszej Parafii, rówież na konto parafialne. Konto Parafii: 36 1020 1909 0000 3302 0174 6767.
  13. Zapraszamy dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę na Msze św. o godz. 1100. Razem z dziećmi dziękować będziemy za dar Eucharystii. (Dzieci przychodą odświętnie ubrane).
  14. Trwa peregrynacja ikony Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Parafii w Borowie i w Dzierżążnie. W Sali im. ks. Witolda Bieruta wyłożona jest lista dodatkowa dla tych, którzy chcieliby gościć Maryję. Wierni wyrażają zgodę na jednorazowe przetwarzanie ich danych przez Parafię.

Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i tygodnia !