III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKI    EGO 8 stycznia 2023 roku
III NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKI EGO 8 stycznia 2023 roku

1. Jezus jest zawsze tym, który czyni pierwszy krok, a to ja powinienem Go szukać, to ja powinienem Go bardziej kochać i mieć więcej czasu dla niego…
  2. W środę odbył się pogrzeb śp. Stanisława Gatz z ul. Jeziornej z Borkowa.  ,,Wieczny odpoczynek”.
  3. W czwartek odbył się pogrzeb Papieża Seniora Benedykta XVI. ,,Dobry Jezu”.
  4. Msze św. w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 800 rano.
  5. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i czwartek od 1700 – 1800.
  6. ,,Bóg zapłac” za kolektę na Misje Święte tradycyjnie składaną w Objawienie Pańskie.
  7. W Święto III Króli miało miejsce spotkanie opłatkowe z Różami Różańcowymi naszej Parafii.
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie:  Dominika Sumiga, stanu wolnego zam. Borowo
                                                              Łukasz Worach stanu wolnego zam. Kołobrzeg (II)
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, nowy numer ,,Pielgrzyma”.
  10. 6 i 7 stycznia Kolędnicy Misyjni odwiedzili nas w naszych domach. ,,Bóg zapłać” za złożone ofiary na cele misyjne na pomoc ludności i misjonarzom w Papui i Nowej Gwinei.
  11. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Wyższe Seminarium w Pelplinie.
  12. ,,Bóg zapłać” za ofiary duchowe i materialne na rzecz naszej Parafii !
    Konto Parafii: 36 1020 1909 0000 3302 0174 6767
  13. Plan kolęd w Parafii – na stronie parafialne i w kruchtach kościoła.

Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia !